Jak już pewnie zdążyłeś przeczytać w dziale o nas, jesteśmy parą grafików, których kręcą ładne, ilustrowane publikacje (głównie książki i komiksy). Jeżeli szukasz bloga, który zrecenzuje Twoją publikację to podpowiadamy - tutaj go nie znalazłeś. Prezentujemy i polecamy ładne publikacje, czasem luźno je komentując - nic więcej. :)

Chcesz nam podarować książkę?

Jak każdy normalny człowiek, uwielbiamy gratisy.
Jesteś wydawcą/autorem fajnej publikacji? Uważasz, że książka przypadnie nam do gustu i chcesz nam podarować egzemplarz? Pisz śmiało! Jeżeli faktycznie nas zachwyci, to z przyjemnością zaprezentujemy ją na naszym blogu. Tylko serio, napisz do nas wcześniej. Lubimy niespodzianki i to bardzo, ale wolelibyśmy uniknąć krępującej sytuacji, w której wspomniana publikacja jednak nie przypasuje naszym gustom.

Konkursy

Nasi fani mają nieposkromiony apetyt na konkursy z fajnymi publikacjami. Jeżeli lubisz rozpieszczać blogowych fanów, to chętnie przyjmiemy każdą ilość publikacji na konkurs, który zorganizujemy na naszym profilu facebook, wg własnych zasad lub podesłanych przez Ciebie sugestii.

Patronat medialny

Chcesz byśmy objęli patronatem medialnym Twoją publikację? Nie widzimy problemu. Podobnie jak z gratisami, jeżeli dana publikacja podbije nasze serduszka, to z przyjemnością zrobimy wszystko co w naszej wilczej mocy by promować dany tytuł.

Wilcza ilustracja

Jesteś zdolniachą i czaisz się by namazać dla nas niebieskiego wilka? Nie czaj się, tylko rysuj i ślij! Uwielbiamy dostawać na maila fanarty-niespodzianki.

Planujemy też częściej zmieniać ilustrację w topie bloga oraz coverphoto na facebooku.
Jeżeli jesteście zainteresowani przygotowaniem dla nas jednej z powyższych ilustracji podajemy garść szczegółów.

Ilustracja na top bloga - musi być przygotowana zgodnie z makietą, można ją pobrać tutaj. Najważniejsze, boki ilustracji muszą tworzyć powtarzalny wzór, czyli łączyć się w pionie. Tło ilustracji nie powinno być ani białe ani jasno szare, ponieważ wizualnie ilustracja scali się nam za z menu i tłem bloga.
Coverphoto na facebooka - Tutaj sprawa jest prosta. Wymiary ilustracji 851x315px, ilustracja zapisana jako PNG.
Fajnie jakby ilustracje łączyły ze sobą naszego niebieskiego wilka i tematykę bloga (książki i komiksy), ale zostawiamy Wam tutaj pole do popisu.
Dzięki. :)

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined