Jesteśmy parą projektantów graficznych. Kręci nas wszystko co wizualnie ładne, zgrabne i przemyślane. Przekłada się to również na książki i komiksy. Przegrzebujemy najwyższe półki w księgarniach i najdalsze zakamarki Internetu w poszukiwaniu publikacji dobrze zaprojektowanych i wizualnie zapierających dech w piersi. No dobra, czasami z braku alternatyw, skupiamy się na tych po prostu ładnych.


Od 2011 roku, na blogu, który właśnie czytacie polecamy wybrane tytuły z naszej kolekcji, które powinniście poznać. Nie piszemy recenzji, nie oceniamy publikacji. Luźno blogujemy o nas i ilustrowanych książkach, którymi się zachwycamy. Chcemy byście dzielili z nami ten zachwyt. Uwierzcie nam, jest sporo ładnych publikacji i my pomożemy Wam je odkryć. O tym właśnie jest nasz blog.
Czasami dla przełamania rutyny będziemy prezentowali Wam ciekawe księgarnie lub miejsca związane z książką dla dzieci lub komiksem. Będziemy wybierali się na wystawy tematyczne i zdawali z nich relacje. Będziemy także zapraszali różnych ilustratorów, aby narysowali dla nas swoją wersję naszego niebieskiego wilka.
Ważne!
Wszystkie zdjęcia, chyba, że jest wskazane inaczej, robimy sami. Nie prezentujemy żadnej publikacji, której faktycznie nie mamy na naszej półce.
Nie namawiamy Was do kupowania czegokolwiek, jedynie pokazujemy, że istnieją ładne i wartościowe publikacje. I może sugerujemy jedynie uważniejsze rozglądanie się wokół, bo dobre książki i komiksy czają się czasem w najmniej oczekiwanych miejscach. :)

Ilustrację w topie wykonała dla nas mega zdolna Izabela "Dewizka" Dudzik.

Pozdrawiamy serdecznie,
Grzegorz i Weronika

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined