wtorek, czerwca 24, 2014

dodano: wtorek, czerwca 24, 2014

Przez chwilę mieliśmy zastój z nowymi fanartami, stąd część z Was mogła zauważyć nasz apel na facebooku zachęcający do podsyłania ilustrowanych wariacji na temat naszego wilka Lupusa. Na wezwanie zareagował między innymi Dawid Malek, który narysował dla nas nie jeden, a dwa fanarty. Wam dane będzie zobaczyć tylko jeden, najfajniejszy. Drugi zachowaliśmy dla siebie i tylko siebie.
Od początku tego bloga, nasz wilk doczekał się kilku nietypowych wariacji na swój temat. Do tej pory był już: kolekcjonerską figurką, graffiti na ścianie, ba, został nawet sportretowany jako lis (w dodatku dwa razy). Fanart Dawida również dołączy do grona nietypowych rozwiązań w temacie naszej blogowej maskotki. Za chwilę sami się o tym przekonacie.
Nam się najnowszy fanart ogromnie podoba i mamy nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu.
Zanim jednak zanurzycie wzrok w świetnych pracach Dawida pozwólcie, że się Wam przedstawi.
Dawid o sobie:
Studiuję projektowanie graficzne na katowickiej ASP. Zajmuję się głównie ilustracją książkową i prasową oraz plakatem. Jestem zapalonym graczem, grywam zwłaszcza w gry typu jRPG i nie ukrywam, że kiedyś chciałbym spróbować swoich sił na polu concept-artów. Inspiruje mnie wszystko, co mnie otacza, od rzeczy błahych po te bardziej istotne. Staram się eksperymentować, ciągle poszukuję nowych środków wyrazu, nie chcę się zamykać w jednej stylistyce, a jednocześnie zależy mi na zachowaniu indywidualnego rysu moich prac. Wyznaję zasadę, że to prace powinny mówić same za siebie, w związku z tym zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.Po więcej prac Dawida wskakujcie na jego blog lub profil Behance.

3 komentarze:

 1. Wasz Wilk spoko, bardzo.
  Zresztą Fantastyczny Pan Lis również niczego sobie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Lis też mi się podoba. a fanart spoko, piękny ma tatuaż na bicepsie :)

   Usuń

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined