środa, lutego 08, 2012

dodano: środa, lutego 08, 2012

Tym razem będzie trochę sentymentalnie i romantycznie. Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy coś specjalnego z naszej półki. Pozycję, której już sam tytuł przywołuje miłe wspomnienia o tym, "Jak się poznaliśmy". Każdy z nas z pewnością pamięta to pierwsze spotkanie z kimś wyjątkowym: miłością życia, czy też najlepszym przyjacielem.

Książeczka, którą chcemy się z Wami podzielić, opowiada bez słów historię pewnej zwariowanej miłości. Jej przebieg zdecydowanie nadaje nowe znaczenie powiedzeniu "przez żołądek do serca" :) Historia nie jest długa, więc nie będziemy zdradzać jej treści. Powiemy tylko tyle: od dziś dokładnie sprawdzajcie mrożonki zanim wrzucicie je do garnka!

Forma książeczki, a raczej jej sposób zilustrowania, jest po prostu rewelacyjny. W oryginale książka jest wykonana ręcznie ze skrawków materiału, papieru i nici. Koniecznie zobaczcie album na fanpagu wydawnictwa Ładne Halo, w którym zaprezentowany jest prototyp -

Warto jeszcze wspomnieć, że za wydaniem tej książeczki stoi młode ale bardzo ambitne wydawnictwo. Koniecznie sprawdźcie, jakie jeszcze "ładne halo" mają w zanadrzu :)


Wydawnictwo: Ładne Halo
Ilustracje i fabuła: Joanna Guszta

Jak się poznaliśmy
Jak się poznaliśmy
Jak się poznaliśmy
Jak się poznaliśmy
Sprawdź najtańsze oferty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined