środa, kwietnia 20, 2011

dodano: środa, kwietnia 20, 2011

Tym razem dość nietypowa prezentacja. Jako, że poziom chwalenia się osiąga w tym przypadku szczytów oraz, że pisanie o sobie jest dość dziwne, postaram się by post ten był w miarę możliwości krótki.
Wtajemniczeni wiedzą, że jakiś czas temu (prawie roku) zostałem zaproszony przez chińskie wydawnictwo Sendpoints do współpracy przy współtworzeniu nowego albumu poświęconego projektowaniu identyfikacji wizualnych - logosów. Było to dla nas wielkie zaskoczenie. Znaleźli gdzieś moje projekty w internecie, zaprosili mnie do współpracy, a ja się zgodziłem. Już po niecałym roku, album z min. moimi projektami trafił na naszą półkę. Takie mikro-sukcesy w naszym życiu są dla nas ogromnie ważne. Oboje z Weroniką jesteśmy projektantami/grafiki i cieszy nas każda chwila w której ktoś docenia to co robimy.
Sam album może i nie jest wydany z wielkim rozmachem poligraficznym, ale ma parę ciekawych smaczków. Chociażby okładka, która obłożona jest plastikową, przezroczystą obwolutą. Coś na wzór okładek ochronnych na książki w podstawce.

Grzegorz

Wydawnictwo: Sendpoints
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined