niedziela, stycznia 23, 2011

dodano: niedziela, stycznia 23, 2011

Pan Śmierć i dziewczyna to zbiór, krótkich, często groteskowych historyjek autorstwa Maxa Anderssona, który to w absurdalny i ironiczny sposób opisuje otaczający nas świat. Tak w skrócie można opisać ten album.

No dobrze, ale ktoś może się przyczepić, że obiecaliśmy prezentować pozycje unikatowe, a przecież komiks ten nadal można spokojnie nabyć m.in. na stronie wydawnictwa Kultura Gniewu (o tutaj: http://www.kultura.com.pl/index.php?s=sklepik). W takim razie w czym tkwi jego unikatowość? Album ten zaliczamy do tzw. "wybryków natury". Upolowany w Empiku we wrocławskiej Renomie w ramach uzupełnienia naszej kolekcji. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że egzemplarz, który znaleźliśmy jest wyjątkowy, niepowtarzalny i ... przerażająco dziwny zarazem? Kto z Was może się pochwalić posiadaniem kolekcjonerskiej edycji tego komiksu, rozszerzonej m.in. o tabele dotyczące "Transakcji mieszkaniowych na rynku nieruchomości w latach 1990-2005"? Albo opisem "Segmentowej struktury rynku"? No właśnie! To już drugi tego typu unikat z tego wydawnictwa na naszej półce.
Za nic nie wymienimy ich na "zwykle" egzemplarze. No może prawie za nic :)

Autor: Max Andersson
Wydawnictwo: Kultura Gniewu3 komentarze:

  1. Grunty rolne na rynku nieruchomości <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Drugi to był "Szpinak Yukio". O ile w przykładzie wyżej były dodatkowe kartki to w "Szpinaku" kartki nie były rozcięte i zszyte zgięciem na zewnątrz, przez co nie można było otworzyć co drugiej kartki :)

      Usuń

Najpopularniejsze ostatnio

 
undefined